Progression
WEBINAR
AI w biznesie: Odkryj potencjał agentów GPT
Poznaj przyszłość delegowania zadań i dowiedz się jak wykorzystać możliwościsztucznej inteligencji w codziennych realiach biznesowych.

DO SPOTKANIA POZOSTAŁO:

Mikołaj Tajchman - trener sztuczna inteligencja

Czy wiesz, że najnowsze narzędzia OpenAI pozwalają na samodzielne tworzenie zaawansowanych asystentów AI do wykonywania konkretnych zadań? Ta innowacja wyznacza kierunek rozwoju sztucznej inteligencji i przyszły sposób interakcji z tą technologią. Umiejętność tworzenia własnych agentów GPT do delegowania codziennej pracy wkrótce stanie się tak samo niezbędna, jak zdolność korzystania z emaila.

O prelegencie
AI Prompt Engineer, analityk biznesowy
Mikołaj Tajchman
Trener Progression sp. z o.o.

Z wykształcenia filozof analityczny, zawodowo doświadczony kierownik projektów i konsultant biznesowy. Prowadzi szkolenia oraz doradza firmom i osobom prywatnym w zakresie zaawansowanych aplikacji AI w biznesie, edukacji i branży kreatywnej. Ekspert ds. generatywnej sztucznej inteligencji, dużych modeli językowych i inżynierii promptów. Programista Python i analityk danych w trakcie certyfikacji.

Absolwent London School of Economics (Philosophy, Logic & Scientific Method). Posiada ponad 10 lat doświadczenia w strategii biznesowej, zarządzaniu projektami, komunikacji naukowej i wspieraniu procesów edukacyjnych. Współpracował m.in. z Wydawnictwem Naukowym PWN, gdzie przez ponad 5 lat był odpowiedzialny za realizację ponad 100 projektów, w tym liczne kolaboracje międzynarodowe.

szczegóływebinaru
13.12.202310:00
90minut + Q&A
clickmeeting
KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA:
finansowanie_innowacji_ikona

POZNANIE NAJNOWSZYCH NARZĘDZI AI

Zdobądź najbardziej aktualną wiedzę o funkcjonowaniu i możliwościach Agentów GPT – najnowszej innowacji OpenAI, światowego lidera sztucznej inteligencji.

instytucje_publiczne_1

IDEALNY PUNKT STARTOWY

Jeśli martwisz się, że masz dużo do nadrobienia w temacie sztucznej inteligencji – jeszcze nic straconego! Agenci GPT to nowy rozdział w świecie AI , który stanowi świetny punkt startowy do nauki.

icon_3

NOWE OBLICZE DELEGOWANIA ZADAŃ

Wkrótce zamiast wykonywać zadania, zaprojektujesz Agenta GPT, którzy odtąd będzie wykonywał je za ciebie. Dowiedz się jak łatwo spotęgować produktywność swoją i swojego zespołu.

rozwoj_kadry_ikona

PRAKTYCZNA WIEDZA DLA WSZYSTKICH

W przeciwieństwie do wielu zastosowań AI, tworzenie zaawansowanych agentów GPT nie wymaga umiejętności programowania. Korzystaj z najnowszych technologii bez względu na wcześniejszą wiedzę.

wsparcie_ekspertow_ikona

PRZYSZŁOŚĆ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Tak jak aplikacje mobilne stały się głównym sposobem korzystania ze smartfonów, tak Agenci GPT staną się głównym sposobem korzystania ze sztucznej inteligencji. Bądź w czołówce rewolucji AI!

bezpieczenstwo_ikona
PRZEWAGA KONKURENCYJNA

Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję i szybciej dostosować się do nowych realiów biznesu w świecie sztucznej inteligencji.

oganizacje_pozarzadowe_1

DOSTĘP DO MATERIAŁÓW

Wszyscy uczestnicy otrzymają dostęp do prezentacji oraz projekty 10 biznesowych Agentów GPT, które łatwo dostosujesz do swoich potrzeb w celu natychmiastowego wdrożenia.

PROGRAM
1
Wprowadzenie

15 minut

 • Krótkie wprowadzenie do generatywnej sztucznej inteligencji i dużych modeli językowych.
 • Przedstawienie roli AI jako motoru napędowego nowoczesnego biznesu.
 • Perspektywy rozwoju AI i przyszłość Agentów GPT.
Wprowadzenie
2
Podstawy agentów GPT

15 minut

 • Wyjaśnienie, czym są Agenci GPT i jakie mają zastosowania.
 • Przegląd istniejących Agentów GPT do konkretnych zadań biznesowych.
Podstawy agentów GPT
3
Konfiguracja i personalizacja agentów GPT

30 minut

 • Architektura Agentów GPT – Instrukcje, Wiedza, Zdolności i Akcje.
 • Wprowadzenie do inżynierii promptów – główne zasady i dobre praktyki.
 • Metody konfiguracji Agentów GPT pod konkretne potrzeby i zadania.
Konfiguracja i personalizacja agentów GPT
4
Agenci GPT jako narzędzie delegowania zadań

15 minut

 • Omówienie, jak Agenci GPT zmieniają podejście do delegowania zadań w organizacjach.
 • Przykłady, jak przełożeni i pracownicy mogą wykorzystywać Agentów GPT do zwiększenia efektywności pracy swojej i swoich zespołów.
Agenci GPT jako narzędzie delegowania zadań
5
Sesja pytań i odpowiedzi

15 minut

 • Możliwość zadawania pytań prelegentowi.
Sesja pytań i odpowiedzi
OPINIEKLIENTÓW
Michał Gumkowski
Michał GumkowskiCEO Lorem Ipsum
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed tincidunt dolor in metus posuere, vitae blandit turpis aliquet. Duis gravida eu nulla et feugiat. Curabitur nec molestie mauris. Vivamus fermentum erat eget imperdiet interdum.
Michał Gumkowski
Michał GumkowskiCEO Lorem Ipsum
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed tincidunt dolor in metus posuere, vitae blandit turpis aliquet. Duis gravida eu nulla et feugiat. Curabitur nec molestie mauris. Vivamus fermentum erat eget imperdiet interdum.
Michał Gumkowski
Michał GumkowskiCEO Lorem Ipsum
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed tincidunt dolor in metus posuere, vitae blandit turpis aliquet. Duis gravida eu nulla et feugiat. Curabitur nec molestie mauris. Vivamus fermentum erat eget imperdiet interdum.
Previous
Next
Co po webinarze?

Zapraszamy do indywidualnych konsultacji po zakończeniu webinaru. To doskonała okazja do dostosowania wiedzy o agentach GPT do unikalnych potrzeb Twojej firmy. Oferujemy spersonalizowane doradztwo oraz ekskluzywne oferty szkoleniowe, które pomogą Twojej organizacji rozwijać się w oparciu o innowacyjne technologie AI.

Podsumowując

Nasz webinar „AI w Biznesie – Odkryj Potencjał Agentów GPT” to nie tylko lekcja nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim drogowskaz do zrozumienia ich roli w przyszłości Twojego biznesu. Agenci GPT mają potencjał zrewolucjonizować interakcje z AI, a tym samym zmienić naturę codziennej pracy. Dzięki dzisiejszej sesji masz szansę być na czele tej zmiany, wykorzystując Agentów GPT do otwierania nowych ścieżek rozwoju dla siebie i swojego biznesu.

(FAQ)Najczęściej zadawane pytania
Czy ten webinar jest odpowiedni dla mojej branży?

Odpowiedź: Nasz webinar został zaprojektowany tak, aby dostarczyć uniwersalną wiedzę na temat sztucznej inteligencji w biznesie na poziomie strategicznym. Bez względu na branżę, w której działasz, dowiesz się, jak AI może wpłynąć na Twoją organizację i jak przygotować się na te zmiany.

Czy potrzebuję wiedzy technicznej, aby wziąć udział?

Odpowiedź: Absolutnie nie! Webinar został przygotowany z myślą o kadrze zarządzającej i decydentach, a nie specjalistach IT. Skupiamy się na strategicznych aspektach AI i w przystępny sposób wyjaśnimy aspekty techniczne, jeśli takie trzeba będzie poruszyć.

Jak długo potrwa webinar?

Odpowiedź: Webinar potrwa około 90 minut + czas na sekcję pytań i odpowiedzi.

Czy będzie możliwość zadania pytań podczas webinaru?

Odpowiedź: Tak, pod koniec webinaru przewidziana jest sekcja pytań i odpowiedzi, podczas której będziesz mógł zadawać pytania prelegentowi.

Czy webinar będzie dostępny do obejrzenia później?

Odpowiedź: Tak, wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do nagrania webinaru, dzięki czemu będą mogli wrócić do materiału w dogodnym dla siebie czasie.

Jakie są koszty udziału w webinarze?

Odpowiedź: Webinar jest całkowicie bezpłatny. Naszym celem jest edukacja i wsparcie organizacji w zrozumieniu potencjału sztucznej inteligencji.

Jakie technologie będą omawiane podczas webinaru?

Odpowiedź: Skupimy się na ogólnych strategiach i korzyściach płynących z wdrożenia AI bez szczegółowego wchodzenia w technologie. Największy nacisk zostanie położony na LLM (Large Language Models), z uwagi na aktualnie największy potencjał biznesowy ich wdrożenia przy zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.

Czy po webinarze mogę skorzystać z indywidualnych konsultacji?

Odpowiedź: Oczywiście! Jeśli po webinarze poczujesz, że chciałbyś zgłębić temat sztucznej inteligencji w kontekście Twojej firmy, oferujemy indywidualne konsultacje.

Czy webinar będzie prowadzony w języku polskim?

Odpowiedź: Tak, cały webinar będzie prowadzony w języku polskim.

Jak mogę się zarejestrować?

Odpowiedź: Aby się zarejestrować, wystarczy kliknąć w przycisk „Zarejestruj się teraz!” na naszej stronie i wypełnić krótki formularz.

Potrzebujesz wsparciawe wdrożeniu AI?